Na nátěry fasád, které odpuzují dešťovou vodu a jsou vysoce propustné pro vodní páry, na omítkách a minerálních podkladech i na renovační nátěry na pevně držících silikátových a matných disperzních barvách. Odolné proti zašpinění

Fasádní barvy AmphiSilan se hodí na natírání neporušených kombinovaných tepelně izolačních systémů a systémů sanačních omítek.

Carbosol obsahuje uhlíková vlákna, extrémně odpuzuje dešťovou vodu a je paropropustný. Natřený povrch je minerálního charakteru, matný, vzhledem podobný povrchům natřeným vápennou barvou.

Výhody osvědčených disperzních barev a klasických silikátových barev  i pro využití na objektech v památkové péči a na omítkách s vysokým obsahem vápna.

Nanokřemičité částice zajišťují vodoodpudivost a propustnost pro vodní páry. Extrémně rychle vysychá po dešti.. Pro všechny typy povrchů.

Silikonová fasádní barva s velice dobrou ochranou proti vlhkosti, vysokou prodyšností pro vodní páry a dostatečnou prodyšností pro CO2. Zvláště vhodná pro renovační nátěry nosných nátěrů pórobetonových velkoplošných stavebních dílů.