Polenská 3, Jihlava
tel: +420 567 221 757
tel. truhlárna, kuchyně: +420 604 273 105
Otevírací doba:
po-pá: 7:00 - 16:30
so: 8:00 - 11:00

Na nátěry fasád, které odpuzují dešťovou vodu a jsou vysoce propustné pro vodní páry, na omítkách a minerálních podkladech i na renovační nátěry na pevně držících silikátových a matných disperzních barvách. Odolné proti zašpinění

Fasádní barvy AmphiSilan se hodí na natírání neporušených kombinovaných tepelně izolačních systémů a systémů sanačních omítek.

Carbosol obsahuje uhlíková vlákna, extrémně odpuzuje dešťovou vodu a je paropropustný. Natřený povrch je minerálního charakteru, matný, vzhledem podobný povrchům natřeným vápennou barvou.

Výhody osvědčených disperzních barev a klasických silikátových barev  i pro využití na objektech v památkové péči a na omítkách s vysokým obsahem vápna.

Nanokřemičité částice zajišťují vodoodpudivost a propustnost pro vodní páry. Extrémně rychle vysychá po dešti.. Pro všechny typy povrchů.

Silikonová fasádní barva s velice dobrou ochranou proti vlhkosti, vysokou prodyšností pro vodní páry a dostatečnou prodyšností pro CO2. Zvláště vhodná pro renovační nátěry nosných nátěrů pórobetonových velkoplošných stavebních dílů.